Rekolekcje dla kobiet w Obrze

Opublikowano: wtorek, 13 grudzień 2016 .

 

Rekolekcje dla kobiet w Obrze są organizowane trzy razy w roku przez grupę osób, które połączyło zafascynowanie życiem i nauczaniem bł. Matki Marceliny Darowskiej. Gościmy w Klasztorze Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej:

http://rekolekcje-dla-kobiet.pl/

Kontakt:

Zgłoszenia przyjmuje: Maria Chmielak
nr tel. 607 347 874

e-mail: arkoma@[NOSPAM]o2.pl

 

Rekolekcje dla zabieganych kobiet w Nowym Sączu

 

Te rekolekcje były odpowiedzią na potrzebę grupy osób pochodzących głównie z Nowego Sącza i okolic. Po raz pierwszy odbyły się w 2008 r. "Zabiegane Panie" spędzają dwa dni na przelomie lipca i sierpnia w Białym Klasztorze w Nowym Sączu, włączając się w modlitwę sióstr, a także tworząc niepowtarzalną wspólnotę, która razem poszukuje głębszego kontaktu z Bogiem i ze sobą nawzajem. Opiekę duchową nad tą wspólnotą sprawuje kapelan Białego Klasztoru - ks. dr Ryszard Kurek, który wspólnie z siostrami przygotowuje program rekolekcji.

Zapraszamy na kolejne spotkanie rekolekcyjne w Białym Klasztorze w dniach 26-28 lipca 2019 r.  Zjazd w piątek 26 lipca do godz. 17tej, a zakończenie w niedzielę wieczorem. Temat: Tajemnicza obecność Pana Jezusa w Eucharystii. Prowadzący: ks.dr Ryszard Kurek - Kapelan Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu.

Zgłoszenia przyjmuje s. Katarzyna - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 46 864 91 25